soláriu Brno naomi máme několik strojů, které jsou určené k opalování kůže. Jejich využití je opravdu velice účinné a stačí pár minutek a vaše kůže bude mít krásnou barvu. Máme jeden stroj vertikální a sedm horizontálních. Je důležité si zarezervovat termíny dopředu, protože nikdy nemůžete vědět, který stroj bude zrovna obsazený a byla by obrovská škoda, kdybyste přišli a prostě nebylo pro vás místo a případně byste museli čekat, až se něco uvolní. Naše stroje jsou naprostou špičkou a jsou specifické, takže si každý zákazník může snadno vybrat. Do solária chodí hodně i muži, takže nejen ženy, ale pánské osazenstvo může využívat takových služeb.

solárium

Slevy
Slevový program je zde určený pro naše stálé klienty, kteří si koupí pernamentku v salónu v Brně. Funguje to tak, že si dobijete pernamentku buď za 500 Kč, nebo za 1000 Kč a podle toho máte slevy nebo dárky k nákupu. Pokud nabijete nad 500 Kč, máte slevu padesát procent na jakákoliv solária, nezní to skvěle? Je to jistě dobré zjištění, že můžete i tímhle způsobem ušetřit a navíc, když budete chodit pravidelně, tak všechno bude mít mnohem větší smysl.

pernamentka

Krásně opálená pokožka

Tohle bude jednoznačně vždy pro vás dobré řešení a bude se vám to moc líbit, protože tahle nabídka je platná dlouhodobě. Krásné opálení kdykoliv přes rok můžete mít hned. Nejlepší na tom všem je hlavně to, že vlastně ani neztrácíte moc čas, protože tohle se týká jenom zhruba pár minutek. Hlavně ceny jsou skvělé. Stroje jsou maximálně moderní, takže vám přináší ty nejlepší efekty, který vy uvidíte hned po tom, co se na sebe podíváte do zrcadla. Má to své výhody. Nejde to tolik vidět celulitida – pomerančová kůže, která je nepříjemnou estetickou záležitostí hlavně u žen. Výhod je zde hned několik, stačí přijít do salónu nebo zavolat a velmi snadno se dohodnout. Je dobré toho využít hned, dokud jsou ještě volné termíny a vyřešit si všechny potřebné záležitosti ohledně pernamentek. 

Solárium Brno
4.1 (81.33%)15